S těmito univerzálními úhelníky s množstvím vyvrtaných otvorů je spojování dřeva, kovu či plastu hračka. Díky precizně provedeným prolisům jsou odolné a spolehlivé i při náročnějším použití. Skvělá volba pro kutily i profesionály, kteří oceňují kvalitní zpracování a snadnou manipulaci. S těmito úhelníky se Vaše práce stane hračkou! Hlavní parametry: - Materiál: Pozinkovaný plech Z275 - Množství otvorů pro různé typy spojů - Odolné prolisy zvyšující odolnost proti ohybu - Univerzální použití pro... Celý popis

Koupit za 9 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S těmito univerzálními úhelníky s množstvím vyvrtaných otvorů je spojování dřeva, kovu či plastu hračka. Díky precizně provedeným prolisům jsou odolné a spolehlivé i při náročnějším použití. Skvělá volba pro kutily i profesionály, kteří oceňují kvalitní zpracování a snadnou manipulaci. S těmito úhelníky se Vaše práce stane hračkou!

Hlavní parametry:
- Materiál: Pozinkovaný plech Z275
- Množství otvorů pro různé typy spojů
- Odolné prolisy zvyšující odolnost proti ohybu
- Univerzální použití pro spojování různých materiálů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud