S těmito univerzálními úhelníky s množstvím vyvrtaných otvorů budete schopni snadno a rychle vytvořit jak jednoduché, tak i složité spoje dle vašich potřeb. Jejich odolnost proti ohybu je zajištěna díky preciznímu prolisování, což umožnilo výrobu z tenčího materiálu, aniž by byla narušena jejich pevnost. S těmito úhelníky budete mít jistotu spolehlivého a pevného spojení, které vydrží i náročné zátěže. Hlavní parametry: - Materiál: pozinkovaný plech Z275 - Množství vyvrtaných otvorů pro různé možnosti... Celý popis

Koupit za 7 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S těmito univerzálními úhelníky s množstvím vyvrtaných otvorů budete schopni snadno a rychle vytvořit jak jednoduché, tak i složité spoje dle vašich potřeb. Jejich odolnost proti ohybu je zajištěna díky preciznímu prolisování, což umožnilo výrobu z tenčího materiálu, aniž by byla narušena jejich pevnost. S těmito úhelníky budete mít jistotu spolehlivého a pevného spojení, které vydrží i náročné zátěže.

Hlavní parametry:
- Materiál: pozinkovaný plech Z275
- Množství vyvrtaných otvorů pro různé možnosti spojení
- Vysoká odolnost proti ohybu díky promyšlené konstrukci
- Možnost použití s tenčím materiálem bez ztráty pevnosti
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud