S úhelníky z pozinkovaného plechu Z275 je spojování dřeva, kovu či jiných materiálů hračkou. Díky precizně vyvrtaným otvorům umožňují jednoduché i složité spoje, zatímco prolisy zvyšují jejich odolnost proti ohybu. I přes použití tenčího materiálu si zachovávají vysokou pevnost a spolehlivost. Ideální volba pro kutily, řemeslníky i profesionály. Hlavní parametry: - Materiál: pozinkovaný plech Z275 - Využití: spojování různých materiálů - Odolnost: zvýšená odolnost proti ohybu - Design: vyvrtané... Celý popis

Koupit za 13 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S úhelníky z pozinkovaného plechu Z275 je spojování dřeva, kovu či jiných materiálů hračkou. Díky precizně vyvrtaným otvorům umožňují jednoduché i složité spoje, zatímco prolisy zvyšují jejich odolnost proti ohybu. I přes použití tenčího materiálu si zachovávají vysokou pevnost a spolehlivost. Ideální volba pro kutily, řemeslníky i profesionály.

Hlavní parametry:
- Materiál: pozinkovaný plech Z275
- Využití: spojování různých materiálů
- Odolnost: zvýšená odolnost proti ohybu
- Design: vyvrtané otvory umožňují jednoduché i složité spoje
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud