Tato šroubovací kotva je skvělým pomocníkem pro uchycení různých zahradních prvků pevně k zemi. Už žádné skládání do betonu nebo ztrácení času s klasickými kotvami! S touto kotvou můžete snadno a rychle upevnit například markýzy, zahradní houpačky nebo deštníky. Díky jejímu robustnímu materiálu a odolné konstrukci budete mít jistotu, že vaše zahradní prvky zůstanou na svém místě i při nepřízni počasí. Navíc šroubovací kotva je velmi jednoduchá na instalaci a snadno se odšroubuje, pokud budete potřebovat... Celý popis

Koupit za 167 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato šroubovací kotva je skvělým pomocníkem pro uchycení různých zahradních prvků pevně k zemi. Už žádné skládání do betonu nebo ztrácení času s klasickými kotvami! S touto kotvou můžete snadno a rychle upevnit například markýzy, zahradní houpačky nebo deštníky. Díky jejímu robustnímu materiálu a odolné konstrukci budete mít jistotu, že vaše zahradní prvky zůstanou na svém místě i při nepřízni počasí. Navíc šroubovací kotva je velmi jednoduchá na instalaci a snadno se odšroubuje, pokud budete potřebovat prvek přemístit. Užijte si pohodlí a stabilitu s touto šroubovací kotvou ve vaší zahradě!

Hlavní parametry:
- Jednoduchá instalace
- Odolný materiál
- Snadné upevnění zahradních prvků
- Pevné uchycení k zemi
- Možnost opakovaného použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud