S tímto univerzálním spojovacím prvkem bude montáž dřevěných konstrukcí hračkou! Díky fazolovitým otvorům je možné přesně nastavit polohu prvků před zabitím hřebíků, což je obzvlášť užitečné při složitých konstrukcích. Navíc pozinkovaný plech Z275 zaručuje odolnost vůči korozi a prodlužuje tak životnost spoje. S tímto spojovacím prvkem bude každá montážní práce rychlá, snadná a přesná! Hlavní parametry: - Materiál: pozinkovaný plech Z275 - Typ otvorů: fazolovité a kulaté - Umožňuje korigovat vzájemnou... Celý popis

Koupit za 14 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S tímto univerzálním spojovacím prvkem bude montáž dřevěných konstrukcí hračkou! Díky fazolovitým otvorům je možné přesně nastavit polohu prvků před zabitím hřebíků, což je obzvlášť užitečné při složitých konstrukcích. Navíc pozinkovaný plech Z275 zaručuje odolnost vůči korozi a prodlužuje tak životnost spoje. S tímto spojovacím prvkem bude každá montážní práce rychlá, snadná a přesná!

Hlavní parametry:
- Materiál: pozinkovaný plech Z275
- Typ otvorů: fazolovité a kulaté
- Umožňuje korigovat vzájemnou polohu spojovaných elementů před zabitím hřebíků
- Minimalizuje zatížení spoje způsobená deformacemi nebo změnami vlhkosti dřeva
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud