Tento kompaktní kovový dílek je ideální pro různé hobby projekty, kde potřebujete spojit nebo upevnit různé části. Jeho rozměry 30x30x30 mm a tloušťka plechu 1,5 mm z něj dělají perfektního pomocníka při konstrukci nejrůznějších modelů nebo mechanických zařízení. Materiál z galvanicky zinkované oceli zajišťuje odolnost proti korozi a dlouhou životnost. S čtyřmi otvory průměru 4,5 mm je snadné tento dílek připevnit pomocí šroubů nebo hřebíků. Navíc jeho nosnost až 3,49 kN zajišťuje spolehlivost i... Celý popis

Koupit za 4 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento kompaktní kovový dílek je ideální pro různé hobby projekty, kde potřebujete spojit nebo upevnit různé části. Jeho rozměry 30x30x30 mm a tloušťka plechu 1,5 mm z něj dělají perfektního pomocníka při konstrukci nejrůznějších modelů nebo mechanických zařízení. Materiál z galvanicky zinkované oceli zajišťuje odolnost proti korozi a dlouhou životnost. S čtyřmi otvory průměru 4,5 mm je snadné tento dílek připevnit pomocí šroubů nebo hřebíků. Navíc jeho nosnost až 3,49 kN zajišťuje spolehlivost i při náročnějších aplikacích.

Hlavní parametry:
- Rozměr: 30x30x30 mm
- Tloušťka plechu: 1,5 mm
- Materiál: galvanicky zinkovaná ocel bíle
- Počet otvorů pr. 4,5 mm: 4
- Nosnost: 3,49 kN
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud