Spojovací prvky tvoří základ každé stabilní konstrukce. A právě tyto spojovací prvky umožňují spojit tři elementy najednou, což je ideální zejména pro sloupy, na kterých se spojují dva vodorovné trámy. Díky nim můžete jednoduše a pevně spojit potřebné části a zajistit tak stabilitu a bezpečnost vaší konstrukce. Použitý materiál - pozinkovaný plech Z275 - zaručuje odolnost proti korozi a dlouhou životnost spojovacích prvků i celé konstrukce. S těmito spojovacími prvky budete mít jistotu, že vaše... Celý popis

Koupit za 27 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Spojovací prvky tvoří základ každé stabilní konstrukce. A právě tyto spojovací prvky umožňují spojit tři elementy najednou, což je ideální zejména pro sloupy, na kterých se spojují dva vodorovné trámy. Díky nim můžete jednoduše a pevně spojit potřebné části a zajistit tak stabilitu a bezpečnost vaší konstrukce.

Použitý materiál - pozinkovaný plech Z275 - zaručuje odolnost proti korozi a dlouhou životnost spojovacích prvků i celé konstrukce. S těmito spojovacími prvky budete mít jistotu, že vaše stavba bude pevná a spolehlivá i v náročných podmínkách.

Hlavní parametry:
- Materiál: pozinkovaný plech Z275
- Schopnost spojit tři elementy současně
- Ideální pro spojování sloupů s vodorovnými trámy
- Odolný proti korozi a dlouhodobě spolehlivý
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud