Zpevněte své okenní a dveřní křídla s těmito odolnými a spolehlivými rohovými spoji. Díky galvanizovanému zinku v bílé barvě budou tyto spoje nejen pevné, ale také stylové a elegantní. Vaše domácnost získá moderní vzhled a zároveň bude lépe chráněna před opotřebením a poškozením. S těmito rohovými spoji budete mít jistotu, že vaše okenní a dveřní křídla budou vždy v optimálním stavu. Hlavní parametry: - Materiál: galvanizovaný zinek - Barva: bílá - Použití: zpevnění rohů plochých elementů, jako... Celý popis

Koupit za 9 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zpevněte své okenní a dveřní křídla s těmito odolnými a spolehlivými rohovými spoji. Díky galvanizovanému zinku v bílé barvě budou tyto spoje nejen pevné, ale také stylové a elegantní. Vaše domácnost získá moderní vzhled a zároveň bude lépe chráněna před opotřebením a poškozením. S těmito rohovými spoji budete mít jistotu, že vaše okenní a dveřní křídla budou vždy v optimálním stavu.

Hlavní parametry:
- Materiál: galvanizovaný zinek
- Barva: bílá
- Použití: zpevnění rohů plochých elementů, jako jsou okennice nebo dveřní křídla
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud