Získejte maximální stabilitu a pevnost pro vaše stavební projekty s touto stavitelnou patkou sloupku do betonu. Díky inovativnímu designu s nastavitelným šroubem můžete snadno a rychle zajistit správnou výšku a úroveň sloupku, což vám ušetří čas a usnadní práci. Tato patka je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. S touto stavitelnou patkou budete mít jistotu, že vaše konstrukce bude pevná a spolehlivá. Hlavní parametry: - Stavitelná patka... Celý popis

Koupit za 274 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte maximální stabilitu a pevnost pro vaše stavební projekty s touto stavitelnou patkou sloupku do betonu. Díky inovativnímu designu s nastavitelným šroubem můžete snadno a rychle zajistit správnou výšku a úroveň sloupku, což vám ušetří čas a usnadní práci. Tato patka je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. S touto stavitelnou patkou budete mít jistotu, že vaše konstrukce bude pevná a spolehlivá.

Hlavní parametry:
- Stavitelná patka sloupku do betonu
- Nastavitelný šroub pro snadnou úpravu výšky
- Vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů
- Zajišťuje maximální stabilitu a pevnost konstrukce
- Ideální pro stavební projekty a montáž sloupků
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud