Pokud se chystáte postavit plot nebo terasu a hledáte spolehlivé a pevné kotevní patky pro sloupky, pak je tato kotevní patka ve tvaru "U" tou správnou volbou pro vás. Speciálně navržená pro připevnění dřevěných hranolů o šířce 150 mm, tato patka vám zajistí stabilní a bezpečné upevnění sloupků do betonu. S její pomocí můžete jednoduše a efektivně zajištění sloupků, což vám ušetří čas a usnadní proces stavby. Hlavní parametry: - Tvar: "U" - Určeno pro dřevěné hranoly šířky 150 mm - Materiál: ocel... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud se chystáte postavit plot nebo terasu a hledáte spolehlivé a pevné kotevní patky pro sloupky, pak je tato kotevní patka ve tvaru "U" tou správnou volbou pro vás. Speciálně navržená pro připevnění dřevěných hranolů o šířce 150 mm, tato patka vám zajistí stabilní a bezpečné upevnění sloupků do betonu. S její pomocí můžete jednoduše a efektivně zajištění sloupků, což vám ušetří čas a usnadní proces stavby.

Hlavní parametry:
- Tvar: "U"
- Určeno pro dřevěné hranoly šířky 150 mm
- Materiál: ocel
- Jednoduchá instalace
- Zajišťuje stabilní upevnění sloupků do betonu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud