Praktická kotevní patka ve tvaru "U" je skvělým řešením pro pevné připevnění dřevěných hranolů do betonu. S touto patkou můžete jednoduše a spolehlivě zajistit stabilitu a bezpečnost vaší konstrukce. Díky svému provedení je ideální pro hranoly o šířce 160 mm. S touto kotevní patkou budete mít jistotu, že vaše stavba bude držet pevně a spolehlivě. Hlavní parametry: - Tvar: "U" - Určeno pro hranoly o šířce: 160 mm - Materiál: odolná ocel - Jednoduchá instalace do betonu - Zajišťuje pevné a stabilní... Celý popis

Koupit za 120 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Praktická kotevní patka ve tvaru "U" je skvělým řešením pro pevné připevnění dřevěných hranolů do betonu. S touto patkou můžete jednoduše a spolehlivě zajistit stabilitu a bezpečnost vaší konstrukce. Díky svému provedení je ideální pro hranoly o šířce 160 mm. S touto kotevní patkou budete mít jistotu, že vaše stavba bude držet pevně a spolehlivě.

Hlavní parametry:
- Tvar: "U"
- Určeno pro hranoly o šířce: 160 mm
- Materiál: odolná ocel
- Jednoduchá instalace do betonu
- Zajišťuje pevné a stabilní uchycení hranolů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud