Tato praktická patka je ideálním doplňkem pro vaše stavební projekty. S její pomocí můžete snadno a bezpečně připevnit hranolové konstrukce s obdélníkovou základnou do betonu. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování můžete mít jistotu, že vaše stavba bude stabilní a odolná. S touto patkou usnadníte svou práci a zajistíte bezpečnost a pevnost vašich konstrukcí. Hlavní parametry: - Patka pro hranoly s obdélníkovou základnou - Možnost přišroubování do betonu - Zajišťuje stabilní a odolnou... Celý popis

Koupit za 47 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato praktická patka je ideálním doplňkem pro vaše stavební projekty. S její pomocí můžete snadno a bezpečně připevnit hranolové konstrukce s obdélníkovou základnou do betonu. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování můžete mít jistotu, že vaše stavba bude stabilní a odolná. S touto patkou usnadníte svou práci a zajistíte bezpečnost a pevnost vašich konstrukcí.

Hlavní parametry:
- Patka pro hranoly s obdélníkovou základnou
- Možnost přišroubování do betonu
- Zajišťuje stabilní a odolnou konstrukci
- Kvalitní materiál a precizní zpracování
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud