Hledáte spolehlivou kotevní patku pro vaše sloupky? S naší kotevní patkou k přišroubování do pevného podkladu budete mít jistotu, že vaše sloupky budou pevně a bezpečně upevněny. Tato kotevní patka je ideální pro různé účely, jako jsou ploty, pergoly, zahradní sloupky nebo terasové konstrukce. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování můžete počítat s dlouhou životností a spolehlivým výkonem i za náročných podmínek. S touto kotevní patkou budete mít klidnou mysl, že vaše stavba bude stabilní... Celý popis

Koupit za 289 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte spolehlivou kotevní patku pro vaše sloupky? S naší kotevní patkou k přišroubování do pevného podkladu budete mít jistotu, že vaše sloupky budou pevně a bezpečně upevněny. Tato kotevní patka je ideální pro různé účely, jako jsou ploty, pergoly, zahradní sloupky nebo terasové konstrukce. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování můžete počítat s dlouhou životností a spolehlivým výkonem i za náročných podmínek. S touto kotevní patkou budete mít klidnou mysl, že vaše stavba bude stabilní a bezpečná.

Hlavní parametry:
- Kotevní patka pro sloupky
- Možnost přišroubování do pevného podkladu
- Ideální pro ploty, pergoly, zahradní sloupky atd.
- Kvalitní materiál a precizní zpracování pro dlouhou životnost
- Zajišťuje pevné a bezpečné upevnění sloupků
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud