Stavitelná patka sloupu PSR 80 je praktickým pomocníkem při montáži dřevěných sloupů do betonu. Díky galvanicky pozinkované oceli je odolná vůči korozi a zajišťuje dlouhou životnost. S možností regulace výšky lze snadno přizpůsobit montovaný prvek dle potřeby. S rozměrem 80 x 250 x 3 mm a 8 otvory o průměru 11 mm poskytuje dostatečnou stabilitu a pevnost. Tato stavitelná patka je ideální volbou pro stavbu altánů, pergol nebo přístřešků, kde potřebujete spolehlivé a trvanlivé upevnění. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 270 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Stavitelná patka sloupu PSR 80 je praktickým pomocníkem při montáži dřevěných sloupů do betonu. Díky galvanicky pozinkované oceli je odolná vůči korozi a zajišťuje dlouhou životnost. S možností regulace výšky lze snadno přizpůsobit montovaný prvek dle potřeby. S rozměrem 80 x 250 x 3 mm a 8 otvory o průměru 11 mm poskytuje dostatečnou stabilitu a pevnost. Tato stavitelná patka je ideální volbou pro stavbu altánů, pergol nebo přístřešků, kde potřebujete spolehlivé a trvanlivé upevnění.

Hlavní parametry:
- Rozměr: 80 x 250 mm
- Tloušťka: 3 mm
- Průměr otvorů: 11 mm (8 otvorů)
- Hmotnost: 0,9 kg
- Závit: M20
- Povrch: pozinkovaný
- Barva: stříbrná
- Materiál: ocel
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud