S L profily není žádný spoj příliš složitý! Díky jejich množství vyvrtaných otvorů dokážete snadno a rychle vytvořit jak jednoduché, tak i složité spoje. Tyto profily jsou ideální pro montáž střešních vazníků, ale svou všestranností se hodí i pro mnoho dalších konstrukčních prací. Jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu Z275, což zaručuje jejich odolnost proti korozi a dlouhou životnost. S těmito L profily se Vaše stavební práce stanou hračkou! Hlavní parametry: - Materiál: Pozinkovaný plech Z275... Celý popis

Koupit za 16 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S L profily není žádný spoj příliš složitý! Díky jejich množství vyvrtaných otvorů dokážete snadno a rychle vytvořit jak jednoduché, tak i složité spoje. Tyto profily jsou ideální pro montáž střešních vazníků, ale svou všestranností se hodí i pro mnoho dalších konstrukčních prací. Jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu Z275, což zaručuje jejich odolnost proti korozi a dlouhou životnost. S těmito L profily se Vaše stavební práce stanou hračkou!

Hlavní parametry:
- Materiál: Pozinkovaný plech Z275
- Vhodné pro jednoduché i složité spoje
- Ideální pro montáž střešních vazníků
- Odolné proti korozi
- Snadná montáž a vysoká všestrannost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud