Začněme s renovací vaší zahrady a zvýšte její estetický dojem s patkou sloupku 140 typu "U". Tato elegantní patka je vyrobena z kvalitního materiálu a má rozměry 141*120*5 cm, což ji činí ideální volbou pro ozdobení sloupků nebo plotů. Díky svému modernímu designu a preciznímu zpracování bude tato patka skvělým doplňkem pro vaši zahradu či terasu. Navíc je snadno instalovatelná a odolná vůči povětrnostním podmínkám, což zajišťuje dlouhou životnost a minimální nároky na údržbu. Buďte hrdý/á na svou... Celý popis

Koupit za 109 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Začněme s renovací vaší zahrady a zvýšte její estetický dojem s patkou sloupku 140 typu "U". Tato elegantní patka je vyrobena z kvalitního materiálu a má rozměry 141*120*5 cm, což ji činí ideální volbou pro ozdobení sloupků nebo plotů. Díky svému modernímu designu a preciznímu zpracování bude tato patka skvělým doplňkem pro vaši zahradu či terasu. Navíc je snadno instalovatelná a odolná vůči povětrnostním podmínkám, což zajišťuje dlouhou životnost a minimální nároky na údržbu. Buďte hrdý/á na svou zahradu a doplňte ji o tuto stylovou patku sloupku 140 typu "U".

Hlavní parametry:
- Rozměry: 141*120*5 cm
- Typ: Patka sloupku 140 typu "U"
- Materiál: Kvalitní a odolný materiál
- Design: Moderní a elegantní vzhled
- Odolnost: Odolná vůči povětrnostním podmínkám
- Snadná instalace a minimální údržba
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud