Pokud hledáte spolehlivou patku sloupku pro váš projekt, pak je PS 70U ideální volbou pro vás. Tato patka je navržena pro sloupky typu 70 a poskytuje pevnou a stabilní podporu. S rozměry 71*120*4 cm je dostatečně robustní, aby vydržela náročné podmínky. Navíc díky svému designu "U" poskytuje optimální ochranu sloupku a zabraňuje jeho poškození. S PS 70U můžete mít jistotu, že vaše konstrukce bude pevná a bezpečná. Hlavní parametry: - Typ: PS 70U - Rozměry: 71*120*4 cm - Design: "U" - Kompatibilita:... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou patku sloupku pro váš projekt, pak je PS 70U ideální volbou pro vás. Tato patka je navržena pro sloupky typu 70 a poskytuje pevnou a stabilní podporu. S rozměry 71*120*4 cm je dostatečně robustní, aby vydržela náročné podmínky. Navíc díky svému designu "U" poskytuje optimální ochranu sloupku a zabraňuje jeho poškození. S PS 70U můžete mít jistotu, že vaše konstrukce bude pevná a bezpečná.

Hlavní parametry:
- Typ: PS 70U
- Rozměry: 71*120*4 cm
- Design: "U"
- Kompatibilita: Sloupky typu 70
- Materiál: Ocel
- Bezpečnostní normy: Splňuje průmyslové standardy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud