Hledáte kvalitní patku sloupku pro vaše stavební projekty? Patka sloupku PS 75U je ideální volbou pro zajištění pevné a stabilní konstrukce. S rozměry 76x120x60 mm a tloušťkou 4,0 mm poskytuje dostatečnou pevnost a odolnost pro různé typy sloupků. Díky kvalitnímu zpracování a odolným materiálům bude patka sloupku PS 75U spolehlivým prvkem vaší stavební výbavy. Hlavní parametry: - Typ: PS 75U - Rozměry: 76x120x60 mm - Tloušťka: 4,0 mm - Materiál: ocel

Koupit za 126 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte kvalitní patku sloupku pro vaše stavební projekty? Patka sloupku PS 75U je ideální volbou pro zajištění pevné a stabilní konstrukce. S rozměry 76x120x60 mm a tloušťkou 4,0 mm poskytuje dostatečnou pevnost a odolnost pro různé typy sloupků. Díky kvalitnímu zpracování a odolným materiálům bude patka sloupku PS 75U spolehlivým prvkem vaší stavební výbavy.

Hlavní parametry:
- Typ: PS 75U
- Rozměry: 76x120x60 mm
- Tloušťka: 4,0 mm
- Materiál: ocel
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud