Patka, která vám usnadní život při renovaci nebo výrobě vlastních nábytkových kousků. Tato patka je vyrobena z kvalitní oceli, což zaručuje její pevnost a odolnost. Díky povrchové úpravě vypadá elegantně a moderně, a tak se skvěle hodí do každého interiéru. Předvrtané otvory pak zajišťují snadnou a rychlou montáž, takže se s ní zvládnete pustit do práce hned bez zbytečného časového zdržování. Hlavní parametry: - Materiál: kvalitní ocel - Povrchová úprava: elegantní a moderní - Předvrtané otvory... Celý popis

Koupit za 70 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka, která vám usnadní život při renovaci nebo výrobě vlastních nábytkových kousků. Tato patka je vyrobena z kvalitní oceli, což zaručuje její pevnost a odolnost. Díky povrchové úpravě vypadá elegantně a moderně, a tak se skvěle hodí do každého interiéru. Předvrtané otvory pak zajišťují snadnou a rychlou montáž, takže se s ní zvládnete pustit do práce hned bez zbytečného časového zdržování.

Hlavní parametry:
- Materiál: kvalitní ocel
- Povrchová úprava: elegantní a moderní
- Předvrtané otvory pro snadnou montáž
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud