Zapomeňte na starosti s upevněním sloupku k betonu! S kotevní patkou k zabetonování PSH bude instalace hračkou. Speciálně navržená konstrukce zabraňuje přímému kontaktu dřeva se zemí, což prodlužuje životnost sloupku a zajišťuje jeho pevné ukotvení. S touto kotevní patkou budete mít jistotu, že váš sloupek bude stát pevně a bezpečně. Hlavní parametry: - Speciální konstrukce pro ochranu dřeva - Snadná instalace - Bezpečné ukotvení sloupku - Prodlužuje životnost sloupku

Koupit za 416 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zapomeňte na starosti s upevněním sloupku k betonu! S kotevní patkou k zabetonování PSH bude instalace hračkou. Speciálně navržená konstrukce zabraňuje přímému kontaktu dřeva se zemí, což prodlužuje životnost sloupku a zajišťuje jeho pevné ukotvení. S touto kotevní patkou budete mít jistotu, že váš sloupek bude stát pevně a bezpečně.

Hlavní parametry:
- Speciální konstrukce pro ochranu dřeva
- Snadná instalace
- Bezpečné ukotvení sloupku
- Prodlužuje životnost sloupku
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud