Praktický nástroj pro každého, kdo pracuje s dřevěnými materiály! Tento geniální pomocník vám usnadní montáž dřevěných prvků a zároveň zajistí správnou dilataci dřeva od podkladu. Už žádné zdlouhavé měření a přeměřování, tento produkt vám ušetří spoustu času a námahy. S jeho pomocí bude vaše práce rychlejší a přesnější, a to bez zbytečného stresu. Nechte tento nástroj udělat práci za vás a užijte si snadnou a pohodlnou montáž, na kterou se budete moci spolehnout. Hlavní parametry: - Zjednodušuje... Celý popis

Koupit za 82 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Praktický nástroj pro každého, kdo pracuje s dřevěnými materiály! Tento geniální pomocník vám usnadní montáž dřevěných prvků a zároveň zajistí správnou dilataci dřeva od podkladu. Už žádné zdlouhavé měření a přeměřování, tento produkt vám ušetří spoustu času a námahy. S jeho pomocí bude vaše práce rychlejší a přesnější, a to bez zbytečného stresu. Nechte tento nástroj udělat práci za vás a užijte si snadnou a pohodlnou montáž, na kterou se budete moci spolehnout.

Hlavní parametry:
- Zjednodušuje montáž dřevěných prvků
- Zajišťuje správnou dilataci dřeva od podkladu
- Ušetří vám čas a námahu
- Pomocník pro precizní práci s dřevěnými materiály
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud