Objednejte si náš galvanický pozink ve stříbrné barvě a přidejte do svého hobby projektu elegantní a odolný prvek. Tento pozink vám umožní chránit kovové povrchy před koroze a zároveň jim dodá moderní vzhled. S jeho pomocí můžete vylepšit své šperky, modely nebo jiné kovové předměty a zajistit jim dlouhou životnost. Díky jednoduché aplikaci si s ním poradí i začátečníci a jeho výsledný efekt vás jistě potěší. Hlavní parametry: - Galvanický pozink ve stříbrné barvě - Chrání kovové povrchy před koroze... Celý popis

Koupit za 62 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Objednejte si náš galvanický pozink ve stříbrné barvě a přidejte do svého hobby projektu elegantní a odolný prvek. Tento pozink vám umožní chránit kovové povrchy před koroze a zároveň jim dodá moderní vzhled. S jeho pomocí můžete vylepšit své šperky, modely nebo jiné kovové předměty a zajistit jim dlouhou životnost. Díky jednoduché aplikaci si s ním poradí i začátečníci a jeho výsledný efekt vás jistě potěší.

Hlavní parametry:
- Galvanický pozink ve stříbrné barvě
- Chrání kovové povrchy před koroze
- Dodává moderní vzhled
- Snadná aplikace
- Ideální pro vylepšení šperků, modelů a dalších kovových předmětů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud