Spojka, která spojí nejen dva kusy materiálu, ale také dodá vašemu projektu eleganci a styl. Tato práškově lakovaná ozdobná spojka je skvělým doplňkem pro ploché spoje, které potřebují trochu extra lesku. Díky svému designu a kvalitnímu zpracování se jedná o perfektní detail, který zaujme každého, kdo se na váš výtvor podívá. Buďte originální a přidejte do svých projektů něco navíc s touto nádhernou spojkou. Hlavní parametry: - Práškově lakovaná povrchová úprava - Ideální pro ploché spoje - Elegantní... Celý popis

Koupit za 91 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Spojka, která spojí nejen dva kusy materiálu, ale také dodá vašemu projektu eleganci a styl. Tato práškově lakovaná ozdobná spojka je skvělým doplňkem pro ploché spoje, které potřebují trochu extra lesku. Díky svému designu a kvalitnímu zpracování se jedná o perfektní detail, který zaujme každého, kdo se na váš výtvor podívá. Buďte originální a přidejte do svých projektů něco navíc s touto nádhernou spojkou.

Hlavní parametry:
- Práškově lakovaná povrchová úprava
- Ideální pro ploché spoje
- Elegantní a stylový design
- Kvalitní zpracování pro dlouhou životnost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud