Úhelník KP s hlubokým prolisem je ideální spojovací prvek pro vaše dřevěné konstrukce a výrobky. Tento pozinkovaný úhelník je vyroben z odolné oceli a nabízí univerzální využití díky třem různým průměrům otvorů. S rozměry 90 x 90 x 65 mm a tloušťkou 2,5 mm je velmi odolný proti ohybu a korozi. Díky svému designu poskytuje stabilitu a spolehlivost spojení, které potřebujete pro vaše projekty. Hlavní parametry: - Rozměr: 90 x 90 x 65 mm - Tloušťka: 2,5 mm - Průměr otvorů: 5 mm (16 otvorů), 7 mm (12... Celý popis

Koupit za 28 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Úhelník KP s hlubokým prolisem je ideální spojovací prvek pro vaše dřevěné konstrukce a výrobky. Tento pozinkovaný úhelník je vyroben z odolné oceli a nabízí univerzální využití díky třem různým průměrům otvorů. S rozměry 90 x 90 x 65 mm a tloušťkou 2,5 mm je velmi odolný proti ohybu a korozi. Díky svému designu poskytuje stabilitu a spolehlivost spojení, které potřebujete pro vaše projekty.

Hlavní parametry:
- Rozměr: 90 x 90 x 65 mm
- Tloušťka: 2,5 mm
- Průměr otvorů: 5 mm (16 otvorů), 7 mm (12 otvorů), 11 mm (2 otvory)
- Hmotnost: 0,2 kg
- Povrch: pozinkovaný
- Barva: stříbrná
- Materiál: ocel
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud