Pokud hledáte inovativní řešení pro perforování, pak jsou L profily KPL tou správnou volbou pro vás. Tyto profily se vyznačují ústupem od tradičních perforovaných systémů a přizpůsobují se požadavkům Eurokódu, který klade důraz na minimální rozestupy a vzdálenosti mezi hřebíky. Díky použití tenčího materiálu jsou tyto profily lehčí, což představuje skvělý kompromis mezi cenou a pevností. Navíc jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu Z275, což zaručuje jejich odolnost a dlouhou životnost. S L profily... Celý popis

Koupit za 18 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte inovativní řešení pro perforování, pak jsou L profily KPL tou správnou volbou pro vás. Tyto profily se vyznačují ústupem od tradičních perforovaných systémů a přizpůsobují se požadavkům Eurokódu, který klade důraz na minimální rozestupy a vzdálenosti mezi hřebíky. Díky použití tenčího materiálu jsou tyto profily lehčí, což představuje skvělý kompromis mezi cenou a pevností. Navíc jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu Z275, což zaručuje jejich odolnost a dlouhou životnost. S L profily KPL získáte kvalitní a moderní řešení pro vaše perforované potřeby.

Hlavní parametry:
- Profily L KPL
- Ústup od tradičních perforovaných systémů
- Přizpůsobení požadavkům Eurokódu
- Použití tenčího materiálu pro lepší kompromis mezi cenou a pevností
- Vyrobeno z pozinkovaného plechu Z275
- Odolné a dlouhotrvající řešení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud