Plochý úhelník NA 50 50 x 50 x 10 x 2 mm 1 ks je nenahraditelným pomocníkem při montáži okenních a dveřních rámů či zárubní. Vyrobený z galvanicky pozinkované oceli, poskytuje spolehlivou ochranu proti korozi a zajišťuje dlouhou životnost. Jeho univerzální rozměr 50 x 50 x 10 mm a tloušťka 2 mm ho činí vhodným pro různé účely, včetně zpevňování rohů okenic a dveřních křídel. S tímto plochým úhelníkem budete mít jistotu pevné a stabilní konstrukce s minimálním nárokem na údržbu. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 7 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Plochý úhelník NA 50 50 x 50 x 10 x 2 mm 1 ks je nenahraditelným pomocníkem při montáži okenních a dveřních rámů či zárubní. Vyrobený z galvanicky pozinkované oceli, poskytuje spolehlivou ochranu proti korozi a zajišťuje dlouhou životnost. Jeho univerzální rozměr 50 x 50 x 10 mm a tloušťka 2 mm ho činí vhodným pro různé účely, včetně zpevňování rohů okenic a dveřních křídel. S tímto plochým úhelníkem budete mít jistotu pevné a stabilní konstrukce s minimálním nárokem na údržbu.

Hlavní parametry:
- Rozměr: 50 x 50 x 10 mm
- Tloušťka: 2 mm
- Průměr otvorů: 4 mm
- Hmotnost: 0,01 kg
- Povrch: pozinkovaný
- Barva: stříbrná
- Materiál: ocel
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud