S těmito precizně navrženými elementy budete mít vždy správné řešení pro vaše projekty. Díky jejich mnoha promyšleným systémům otvorů jsou vhodné jak pro standardní aplikace, tak pro individuálně navrhovaná spojení. Jsou vyrobeny z kvalitního pozinkovaného plechu Z275, což zaručuje jejich odolnost a dlouhou životnost. S těmito elementy budete mít jistotu, že vaše konstrukce budou pevné, spolehlivé a odolné vůči vnějším vlivům. Hlavní parametry: - Materiál: pozinkovaný plech Z275 - Promyšlené systémy... Celý popis

Koupit za 41 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S těmito precizně navrženými elementy budete mít vždy správné řešení pro vaše projekty. Díky jejich mnoha promyšleným systémům otvorů jsou vhodné jak pro standardní aplikace, tak pro individuálně navrhovaná spojení. Jsou vyrobeny z kvalitního pozinkovaného plechu Z275, což zaručuje jejich odolnost a dlouhou životnost. S těmito elementy budete mít jistotu, že vaše konstrukce budou pevné, spolehlivé a odolné vůči vnějším vlivům.

Hlavní parametry:
- Materiál: pozinkovaný plech Z275
- Promyšlené systémy otvorů pro různé typy spojení
- Vhodné pro standardní i individuálně navrhované aplikace
- Zaručená odolnost a dlouhá životnost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud