Tento ocelový plech s oboustranným povlakem zinku je skvělým materiálem pro vaše hobby projekty. Díky tloušťce materiálu 3 mm je velmi odolný a zároveň snadno tvarovatelný. S délkou ramen 105 mm a šířkou pásu 90 mm poskytuje dostatek prostoru pro vaše nápady. Nejčastěji pokrytý tenkým olejovým filmem, který chrání zinkovou vrstvu před oxidací. I po řezání si můžete být jisti, že ochrana proti korozi zůstává zachována. S střižnou nosností 21.9 kN a hmotností pouhých 0.345 kg je tento plech skvělou... Celý popis

Koupit za 53 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento ocelový plech s oboustranným povlakem zinku je skvělým materiálem pro vaše hobby projekty. Díky tloušťce materiálu 3 mm je velmi odolný a zároveň snadno tvarovatelný. S délkou ramen 105 mm a šířkou pásu 90 mm poskytuje dostatek prostoru pro vaše nápady. Nejčastěji pokrytý tenkým olejovým filmem, který chrání zinkovou vrstvu před oxidací. I po řezání si můžete být jisti, že ochrana proti korozi zůstává zachována. S střižnou nosností 21.9 kN a hmotností pouhých 0.345 kg je tento plech skvělou volbou pro vaše hobby potřeby.

Hlavní parametry:
- Délka ramen: 105 mm
- Šířka pásu: 90 mm
- Síla materiálu: 3 mm
- Povlak: oboustranný zinek, tloušťka min. 275 g/m2, tloušťka filmu cca 20 µm
- Střižná nosnost: 21.9 kN
- Hmotnost: 0.345 kg
- EAN: 5907708140227
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud