Tesařské spojky na dřevo jsou ideálním pomocníkem pro bezpečné spojení dřeva při různých tesařských a truhlářských pracích. Jejich univerzálnost spočívá v různých velikostech otvorů, které umožňují snadné upevnění na různé typy spojovacích hmoždinek. Díky nim můžete spojit dřevěné prvky pomocí hřebíků, šroubů nebo šroubových spojů, což zvyšuje jejich všestrannost a praktičnost. Tyto úhelníky jsou navrženy speciálně pro drobné truhlářské a nábytkářské práce, kde přesné a pevné spojení dřeva hraje... Celý popis

Koupit za 9 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tesařské spojky na dřevo jsou ideálním pomocníkem pro bezpečné spojení dřeva při různých tesařských a truhlářských pracích. Jejich univerzálnost spočívá v různých velikostech otvorů, které umožňují snadné upevnění na různé typy spojovacích hmoždinek. Díky nim můžete spojit dřevěné prvky pomocí hřebíků, šroubů nebo šroubových spojů, což zvyšuje jejich všestrannost a praktičnost. Tyto úhelníky jsou navrženy speciálně pro drobné truhlářské a nábytkářské práce, kde přesné a pevné spojení dřeva hraje klíčovou roli.

Hlavní parametry:
- Různé velikosti otvorů pro univerzální použití
- Možnost spojení pomocí hřebíků, šroubů nebo šroubových spojů
- Ideální pro drobné truhlářské a nábytkářské práce
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud