Úhelník KRD je nepostradatelným pomocníkem při montáži oken a příček z sádrokartonu. Jeho inovativní design s podélnými otvory nejen umožňuje snadnou úpravu a nastavení polohy prvků, ale zároveň plní i důležitou dilatační funkci. Díky oválným a kulatým otvorům je možné provést jak vstupní, tak i konečnou montáž s maximální přesností. Tento úhelník vám umožní dokonale sladit polohu prvků ještě před zatlučením hřebíků, což je obzvláště užitečné při složitých konstrukcích nebo při požadavku na precizní... Celý popis

Koupit za 9 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Úhelník KRD je nepostradatelným pomocníkem při montáži oken a příček z sádrokartonu. Jeho inovativní design s podélnými otvory nejen umožňuje snadnou úpravu a nastavení polohy prvků, ale zároveň plní i důležitou dilatační funkci. Díky oválným a kulatým otvorům je možné provést jak vstupní, tak i konečnou montáž s maximální přesností. Tento úhelník vám umožní dokonale sladit polohu prvků ještě před zatlučením hřebíků, což je obzvláště užitečné při složitých konstrukcích nebo při požadavku na precizní montáž. Díky schopnosti vzájemného posouvání spojovaných prvků v určitém rozsahu se minimalizuje riziko deformací způsobených změnami vlhkosti dřeva. S úhelníkem KRD bude každá montážní práce snadná a precizní.

Hlavní parametry:
- Určen pro montáž oken a příček z sádrokartonu
- Podélné otvory pro nastavení polohy a dilatační funkci
- Oválné a kulaté otvory pro vstupní a konečnou montáž
- Možnost přesné úpravy polohy před zatlučením hřebíků
- Minimalizuje zatížení spojů způsobené deformacemi dřeva
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud