Úhelník trámový Zn KB Odolné úhelníky L profilu jsou skvělým řešením pro spojení trámů s minimálním rizikem jejich poškození. Díky precizně navrženým otvorům jsou tyto úhelníky ideální pro zabránění zatlučení hřebíků do stejných vláken dřeva, čímž se snižuje pravděpodobnost jejich prasknutí. Vyrobeny z kvalitní oceli (S235) a s povrchovou úpravou zinku, poskytují tyto úhelníky trvanlivost a odolnost vůči vnějším vlivům. S možností uchycení tesařskými hřebíky nebo vruty do dřeva, jsou tyto úhelníky... Celý popis

Koupit za 33 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Úhelník trámový Zn KB Odolné úhelníky L profilu jsou skvělým řešením pro spojení trámů s minimálním rizikem jejich poškození. Díky precizně navrženým otvorům jsou tyto úhelníky ideální pro zabránění zatlučení hřebíků do stejných vláken dřeva, čímž se snižuje pravděpodobnost jejich prasknutí. Vyrobeny z kvalitní oceli (S235) a s povrchovou úpravou zinku, poskytují tyto úhelníky trvanlivost a odolnost vůči vnějším vlivům. S možností uchycení tesařskými hřebíky nebo vruty do dřeva, jsou tyto úhelníky praktickým a spolehlivým řešením pro vaše stavební projekty.

Hlavní parametry:
- Materiál: ocel (S235)
- Povrchová úprava: pozink žlutý
- Uchycení: ANCHOR
- Kompatibilita: tesařské hřebíky ø4; vruty do dřeva ø4, ø6
- Dokumenty ke stažení: Certifikát ETA, Technické nákresy Domax KB1-KB4
- Označení výrobce: Domax 401500, 401600, 401700, 401800
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud