Zařaďte se do týmu profesionálů, kteří vědí, že kvalitní závěsy trámů jsou základem pevné a spolehlivé konstrukce. S našimi závěsy trámů bez mezery se můžete spolehnout na precizní montáž spojovaných prvků bez nutnosti dalších úprav. Díky široké škále dostupných velikostí jsou tyto závěsy kompatibilní s většinou běžně dostupných profilů trámů na trhu. Navíc díky velkým průměrům otvorů jsou ideální i pro upevnění trámů na betonové stěny, což zajišťuje ještě větší stabilitu a bezpečnost konstrukce.... Celý popis

Koupit za 33 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zařaďte se do týmu profesionálů, kteří vědí, že kvalitní závěsy trámů jsou základem pevné a spolehlivé konstrukce. S našimi závěsy trámů bez mezery se můžete spolehnout na precizní montáž spojovaných prvků bez nutnosti dalších úprav. Díky široké škále dostupných velikostí jsou tyto závěsy kompatibilní s většinou běžně dostupných profilů trámů na trhu. Navíc díky velkým průměrům otvorů jsou ideální i pro upevnění trámů na betonové stěny, což zajišťuje ještě větší stabilitu a bezpečnost konstrukce. S materiálem DX51D + Z275 a tloušťkou 2,0mm jsou tyto závěsy trvanlivé a odolné, což zaručuje dlouhou životnost vaší konstrukce. Přichycení je snadné díky kompatibilitě s ANCHOR tesařskými hřebíky ø4, vruty do dřeva ø10, šrouby M10 a kotvami do betonu M10.

Hlavní parametry:
- Materiál: DX51D + Z275
- Tloušťka: 2,0mm
- Uchycení: ANCHOR tesařské hřebíky ø4; Vruty do dřeva ø10; Šrouby M10; Kotvy do betonu M10
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Články odjinud