Zapomeňte na komplikace při připevňování trámů! S našimi univerzálními držáky na trámy to půjde jako po másle. Díky široké škále velikostí si vyberete ten pravý pro váš projekt a bez problémů je připevníte k běžně dostupným profilům trámů. A co víc, díky velkým průměrům otvorů je můžete využít i pro upevnění trámů na betonové stěně. Ušetřete si čas a nervy s našimi praktickými držáky na trámy! Hlavní parametry: - Vyrobeno v několika desítkách velikostí - Kompatibilní s běžně dostupnými profily... Celý popis

Koupit za 37 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zapomeňte na komplikace při připevňování trámů! S našimi univerzálními držáky na trámy to půjde jako po másle. Díky široké škále velikostí si vyberete ten pravý pro váš projekt a bez problémů je připevníte k běžně dostupným profilům trámů. A co víc, díky velkým průměrům otvorů je můžete využít i pro upevnění trámů na betonové stěně. Ušetřete si čas a nervy s našimi praktickými držáky na trámy!

Hlavní parametry:
- Vyrobeno v několika desítkách velikostí
- Kompatibilní s běžně dostupnými profily trámů
- Velké průměry otvorů pro snadné upevnění
- Možnost použití pro připevnění trámů k betonové stěně
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud