S našimi univerzálními kovovými upevňovacími držáky pro trámy už žádný projekt nezůstane nedokončen! Díky nim můžete snadno a rychle připevnit trámy k různým povrchům, ať už se jedná o dřevo nebo beton. S jejich širokým výběrem velikostí si jistě vyberete ten správný držák pro váš projekt. Už žádné kompromisy - s našimi kovovými upevňovacími držáky pro trámy budete mít jistotu pevného a spolehlivého spojení! Hlavní parametry: - Kovové upevňovací držáky pro trámy - Vyrobeno v několika desítkách... Celý popis

Koupit za 40 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S našimi univerzálními kovovými upevňovacími držáky pro trámy už žádný projekt nezůstane nedokončen! Díky nim můžete snadno a rychle připevnit trámy k různým povrchům, ať už se jedná o dřevo nebo beton. S jejich širokým výběrem velikostí si jistě vyberete ten správný držák pro váš projekt. Už žádné kompromisy - s našimi kovovými upevňovacími držáky pro trámy budete mít jistotu pevného a spolehlivého spojení!

Hlavní parametry:
- Kovové upevňovací držáky pro trámy
- Vyrobeno v několika desítkách velikostí
- Velké průměry otvorů pro snadné připevnění k různým povrchům
- Univerzální použití pro trámy běžných profilů
- Ideální pro montáž trámů na dřevěné i betonové stěny
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Domax

Určitě si přečtěte

Články odjinud