Dřevěná bouda ve tvaru dopísmene "L" je ideálním útočištěm pro Vašeho čtyřnohého kamaráda. Nejenže poskytuje pohodlí a ochranu i v nepříznivém počasí, ale díky svému designu se stane stylovým prvkem vaší zahrady. Tato psí bouda je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva, které zaručuje stabilitu a dlouhou životnost. Zateplení pěticentimetrovým polystyrenem zajistí, že Váš pes bude mít v boudě vždy příjemně. Navíc bouda pro psa prošla ručním mořením a impregnací, což zvyšuje odolnost vůči povětrnostním... Celý popis

Koupit za 14 468 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dřevěná bouda ve tvaru dopísmene "L" je ideálním útočištěm pro Vašeho čtyřnohého kamaráda. Nejenže poskytuje pohodlí a ochranu i v nepříznivém počasí, ale díky svému designu se stane stylovým prvkem vaší zahrady. Tato psí bouda je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva, které zaručuje stabilitu a dlouhou životnost. Zateplení pěticentimetrovým polystyrenem zajistí, že Váš pes bude mít v boudě vždy příjemně. Navíc bouda pro psa prošla ručním mořením a impregnací, což zvyšuje odolnost vůči povětrnostním vlivům a prodlužuje její životnost.

Hlavní parametry:
- Tvar: L
- Materiál: smrkové dřevo
- Zateplení: pěticentimetrový polystyren
- Úprava: ruční moření a impregnace
Zobrazit více

Parametry

Materiál dřevěné
Barva hnědé
Výška 130 cm
Šírka 160 cm
Hloubka 170 cm

Články odjinud