Vašemu čtyřnohému kamarádovi přinášíme dřevěnou psí boudu, která spojuje pohodlí a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Tato bouda nejenže poskytne Vašemu psímu příteli útulné místo k odpočinku, ale díky svému designu se stane i elegantním prvkem vaší zahrady. Vyrobená ze smrkového dřeva, bouda zaručuje vysokou stabilitu a dlouhou životnost. Ručně mořená a impregnovaná, tato psí bouda je skvělou volbou pro majitele, kteří dbají na kvalitu a styl. Hlavní parametry: - Materiál: smrkové... Celý popis

Koupit za 2 460 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu čtyřnohému kamarádovi přinášíme dřevěnou psí boudu, která spojuje pohodlí a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Tato bouda nejenže poskytne Vašemu psímu příteli útulné místo k odpočinku, ale díky svému designu se stane i elegantním prvkem vaší zahrady. Vyrobená ze smrkového dřeva, bouda zaručuje vysokou stabilitu a dlouhou životnost. Ručně mořená a impregnovaná, tato psí bouda je skvělou volbou pro majitele, kteří dbají na kvalitu a styl.

Hlavní parametry:
- Materiál: smrkové dřevo
- Design: elegantní a funkční
- Odolnost vůči povětrnostním podmínkám
- Ručně mořená a impregnovaná
- Není zateplena polystyrenem
Zobrazit více

Parametry

Materiál dřevěné
Barva hnědé
Výška 60 cm
Šírka 60 cm
Hloubka 80 cm

Články odjinud