Ducky M 70 x 56 x 54 cm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Luxusní kachník DUCKY M je ideální volbou pro každého, kdo chce poskytnout svým kachnám ty nejlepší podmínky. Tento domek je vyroben z odolného HPL laminátu, který nejenže perfektně izoluje, ale navíc neabsorbuje pachy ani vlhkost. Díky praktické otevírací střeše je čištění kachníku hračkou. S vnějšími rozměry 70 x 56 x 54 cm a vnitřními prostory 58 x 42 cm poskytuje dostatek místa pro kachny. Kachník je stabilní a odolný, váží 18 kg, a díky inovativnímu zámkovému systému ho lze snadno sestavit... Celý popis

Koupit za 4 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Luxusní kachník DUCKY M je ideální volbou pro každého, kdo chce poskytnout svým kachnám ty nejlepší podmínky. Tento domek je vyroben z odolného HPL laminátu, který nejenže perfektně izoluje, ale navíc neabsorbuje pachy ani vlhkost. Díky praktické otevírací střeše je čištění kachníku hračkou. S vnějšími rozměry 70 x 56 x 54 cm a vnitřními prostory 58 x 42 cm poskytuje dostatek místa pro kachny. Kachník je stabilní a odolný, váží 18 kg, a díky inovativnímu zámkovému systému ho lze snadno sestavit či demontovat. S atraktivním designem a barevným provedením bude tento domek skvěle vypadat na vaší zahradě.

Hlavní parametry:
- Hmotnost: 18 kg
- Vnější rozměry: 70 x 56 x 54 cm
- Rozměry balení: 70 x 60 x 8 cm
Zobrazit více

Články odjinud