Ducky S 60 x 46 x 44 cm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Domek pro kachny DUCKY S je skvělým útočištěm pro vaše kachny v každém ročním období. Vyrobena z odolného HPL laminátu, tento kachník nejenže odolává nepřízni počasí, ale také není náchylný k absorpci pachů a tekutin. S praktickou otevírací střechou pro snadné čištění bude údržba tohoto domku hračkou. Díky vynikající tepelné odolnosti a vynikající izolaci materiálu budou vaše kachny mít v tomto kachníku pohodlí a bezpečí. Hlavní parametry: - Hmotnost: 13 kg - Vnější rozměry: 60 x 46 x 44 cm - Rozměry... Celý popis

Koupit za 3 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Domek pro kachny DUCKY S je skvělým útočištěm pro vaše kachny v každém ročním období. Vyrobena z odolného HPL laminátu, tento kachník nejenže odolává nepřízni počasí, ale také není náchylný k absorpci pachů a tekutin. S praktickou otevírací střechou pro snadné čištění bude údržba tohoto domku hračkou. Díky vynikající tepelné odolnosti a vynikající izolaci materiálu budou vaše kachny mít v tomto kachníku pohodlí a bezpečí.

Hlavní parametry:
- Hmotnost: 13 kg
- Vnější rozměry: 60 x 46 x 44 cm
- Rozměry balení: 60 x 50 x 8 cm
Zobrazit více

Články odjinud