Svítící přívěsek pro psy a kočky je skvělým pomocníkem pro každého majitele domácího mazlíčka. Už se nemusíte bát, že se vám váš čtyřnohý miláček ztratí na procházce v temném parku - stačí mu nasadit tento svítící LED přívěsek! S jeho pomocí spolehlivě ochráníte vašeho psa nebo kočku před nepozorností řidiče a navíc budete mít vždy dokonalý přehled o tom, kde se právě nachází. Díky tomuto praktickému doplňku můžete mít svého pejska nebo kočičku stále pod kontrolou, i když vám náhodou uteče z dosahu... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Svítící přívěsek pro psy a kočky je skvělým pomocníkem pro každého majitele domácího mazlíčka. Už se nemusíte bát, že se vám váš čtyřnohý miláček ztratí na procházce v temném parku - stačí mu nasadit tento svítící LED přívěsek! S jeho pomocí spolehlivě ochráníte vašeho psa nebo kočku před nepozorností řidiče a navíc budete mít vždy dokonalý přehled o tom, kde se právě nachází. Díky tomuto praktickému doplňku můžete mít svého pejska nebo kočičku stále pod kontrolou, i když vám náhodou uteče z dosahu pouličního osvětlení. Svítící přívěsek je vyroben z nezávadného materiálu, který je příjemný na dotek a zaručuje pohodlí vašemu miláčkovi.

Hlavní parametry:
- Svítící LED přívěsek pro psy a kočky
- Jednoduché upevnění na jakýkoliv obojek
- Bezpečná ochrana před nepozorností řidiče
- Zajišťuje dobrou viditelnost vašeho mazlíčka za každé situace
- Vyroben z nezávadného a příjemného materiálu
Zobrazit více

Články odjinud