Představujeme vám univerzální nosník od značky Element System, který je ideální pro využití v různých prostorách. Nosník je vybaven dvěma háky a pojistkou, která zabraňuje nechtěnému vysunutí polic směrem dopředu, což zajišťuje bezpečné a stabilní uložení vašich věcí. S tímto nosníkem můžete snadno umístit polici s čistou hloubkou 150 mm a využít tak veškerý dostupný prostor. Nosnost nosníku je až 60 kg, což z něj činí spolehlivého pomocníka pro vaše úložné potřeby. Hlavní parametry: - Jednořadý... Celý popis

Koupit za 35 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám univerzální nosník od značky Element System, který je ideální pro využití v různých prostorách. Nosník je vybaven dvěma háky a pojistkou, která zabraňuje nechtěnému vysunutí polic směrem dopředu, což zajišťuje bezpečné a stabilní uložení vašich věcí. S tímto nosníkem můžete snadno umístit polici s čistou hloubkou 150 mm a využít tak veškerý dostupný prostor. Nosnost nosníku je až 60 kg, což z něj činí spolehlivého pomocníka pro vaše úložné potřeby.

Hlavní parametry:
- Jednořadý regálový nosník
- Dva háky a pojistka proti nechtěnnému vysunutí
- Vhodný pro police s hloubkou 150 mm
- Nosnost až 60 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Element System

Určitě si přečtěte

Články odjinud