Pro vašeho velkého psího parťáka máme připravený útulný domeček ve velikosti XL, který je ideální pro velká plemena jako Anatolský pastevecký pes, Americký buldok, nebo Bernský salašnický pes. Tato bouda je rozdělena na dvě části - obytnou část, kde Váš mazlíček může pohodlně spát, a verandu, která slouží jako místo k odpočinku s výhledem nebo jako úkryt před nepříznivým počasím. Zateplení po celém domečku a odnímatelná střecha usnadňují čištění a zajišťují pohodlí vašemu pejskovi. Bouda je vyrobena... Celý popis

Koupit za 12 600 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro vašeho velkého psího parťáka máme připravený útulný domeček ve velikosti XL, který je ideální pro velká plemena jako Anatolský pastevecký pes, Americký buldok, nebo Bernský salašnický pes. Tato bouda je rozdělena na dvě části - obytnou část, kde Váš mazlíček může pohodlně spát, a verandu, která slouží jako místo k odpočinku s výhledem nebo jako úkryt před nepříznivým počasím. Zateplení po celém domečku a odnímatelná střecha usnadňují čištění a zajišťují pohodlí vašemu pejskovi. Bouda je vyrobena z kvalitních materiálů jako jsou smrkové palubky a minerální vata, a nabízí stoprocentní ochranu a tepelný komfort.

Hlavní parametry:
- Materiál: smrkové palubky, minerální vata
- Zateplení: 4 cm
- Rozměry (XL):
- Celkový rozměr: 120 x 165 x 85 cm
- Rozměry zateplené části: 110 x 80 x 75 cm
- Doprava: TOPTRANS nebo osobní odběr v Babicích u Říčan, Praha - východ
- Možnost úprav dle požadavků zákazníka
- Odolná střešní krytina
- Snadné čištění díky odnímatelné střeše
Zobrazit více

Články odjinud