Luxusní psí bouda pro vašeho nejlepšího čtyřnohého kamaráda! Tato útulná bouda je navržena pro nejmenší plemena psů, jako jsou Cairn teriér, Jack Russell teriér nebo Yorkšírský teriér. Díky dvoudílné konstrukci nabízí vašemu mazlíčkovi pohodlí a bezpečí. Obytná část poskytuje místo k odpočinku, zatímco veranda slouží jako vyhlídková plošina nebo úkryt před nepříznivým počasím. Bouda je kompletně zateplená, aby váš pejsek nemusel trpět zimou. Zateplená ložnice je obklopena 4 cm izolací na všech... Celý popis

Koupit za 5 700 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Luxusní psí bouda pro vašeho nejlepšího čtyřnohého kamaráda! Tato útulná bouda je navržena pro nejmenší plemena psů, jako jsou Cairn teriér, Jack Russell teriér nebo Yorkšírský teriér. Díky dvoudílné konstrukci nabízí vašemu mazlíčkovi pohodlí a bezpečí. Obytná část poskytuje místo k odpočinku, zatímco veranda slouží jako vyhlídková plošina nebo úkryt před nepříznivým počasím.

Bouda je kompletně zateplená, aby váš pejsek nemusel trpět zimou. Zateplená ložnice je obklopena 4 cm izolací na všech šesti stranách. Odnímatelná střecha usnadňuje čištění a údržbu. Materiály použité při výrobě zahrnují smrkové palubky, OSB desky, minerální vatou zateplené stěny a oplechované rohy.

Pokud máte speciální požadavky nebo úpravy na boudu, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@elfino.cz. Jsme tu pro vás! Nabízíme také možnost dopravy přes společnost TOPTRANS nebo osobní odběr v Babicích u Říčan, Praha - východ.

Hlavní parametry:
- Velikost: XS
- Celkové rozměry: 65 x 90 x 50 cm
- Rozměry zateplené části: 55 x 40 x 40 cm
- Materiály: smrkové palubky, OSB desky, minerální vata
- Zateplení: 4 cm izolace
- Odolná střešní krytina a oplechované rohy
Zobrazit více

Články odjinud