Pro vašeho velkého pejska je tu dokonalá bouda, která mu poskytne pohodlí a teplo i v chladných dnech. Tato psí bouda ve velikosti L je vhodná pro větší plemena jako je Aljašský malamut, Německý ovčák nebo Rotvajler. Celý domek je zateplený po všech šesti stranách 4cm izolací, aby váš čtyřnohý kamarád měl vždy příjemné prostředí. Odnímatelná střecha usnadňuje čištění a údržbu, zatímco výběr ze tří barev střešní krytiny vám umožní sladit boudu s okolním prostředím. Materiály, jako jsou smrkové palubky,... Celý popis

Koupit za 6 500 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro vašeho velkého pejska je tu dokonalá bouda, která mu poskytne pohodlí a teplo i v chladných dnech. Tato psí bouda ve velikosti L je vhodná pro větší plemena jako je Aljašský malamut, Německý ovčák nebo Rotvajler. Celý domek je zateplený po všech šesti stranách 4cm izolací, aby váš čtyřnohý kamarád měl vždy příjemné prostředí. Odnímatelná střecha usnadňuje čištění a údržbu, zatímco výběr ze tří barev střešní krytiny vám umožní sladit boudu s okolním prostředím. Materiály, jako jsou smrkové palubky, OSB desky a minerální vata, zaručují kvalitu a odolnost. Navíc je možné provést různé úpravy dle vašich přání. Vašemu pejskovi bude v této boudě opravdu jako doma!

Hlavní parametry:
- Velikost: L (56 x 30 cm)
- Zateplení 4cm izolací po všech 6 stranách
- Odnímatelná střecha pro snadné čištění
- Možnost výběru ze 3 barev střešní krytiny: hnědá, antracitová, červená
- Materiál: smrkové palubky, OSB desky, minerální vata
- Vchod: 56 x 30 cm
- Doprava: TOPTRANS nebo osobní odběr v Babicích u Říčan, Praha-východ
Zobrazit více

Články odjinud