Pro menší pejsky je tady útulná psí bouda ve velikosti S, která je skvělým úkrytem pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Tato bouda je zateplená po všech stranách 4cm izolací, aby váš pejsek nemusel trpět zimou od podlahy. Odnímatelná střecha zase usnadňuje čištění celého interiéru. Můžete si vybrat ze tří barev střešní krytiny: hnědé, antracitové nebo červené. Bouda je vyrobena z kvalitních materiálů, jako jsou smrkové palubky a OSB desky, a má rovněž minerální vatou zateplené stěny. Díky rohovým lištám... Celý popis

Koupit za 4 500 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro menší pejsky je tady útulná psí bouda ve velikosti S, která je skvělým úkrytem pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Tato bouda je zateplená po všech stranách 4cm izolací, aby váš pejsek nemusel trpět zimou od podlahy. Odnímatelná střecha zase usnadňuje čištění celého interiéru. Můžete si vybrat ze tří barev střešní krytiny: hnědé, antracitové nebo červené. Bouda je vyrobena z kvalitních materiálů, jako jsou smrkové palubky a OSB desky, a má rovněž minerální vatou zateplené stěny. Díky rohovým lištám a vyndávací přepážce je bouda stabilní a snadno se sestavuje.

Hlavní parametry:
- Velikost: S
- Materiál: smrkové palubky, OSB desky
- Zateplení: 4cm minerální vata
- Barevné varianty střešní krytiny: hnědá, antracitová, červená
- Odolná a snadno čistitelná konstrukce
- Rozměr vchodu: 38,5 x 20 cm
- Doprava: TOPTRANS nebo osobní odběr v Babicích u Říčan, Praha-východ
Zobrazit více

Články odjinud