Luxusní psí bouda ve velikosti XL je ideální pro velké pejsky, jako jsou Anatolský pastevecký pes, Americký buldok, Argentinská doga, Beauceron, Bernardýn, Bernský salašnický pes, Bordeauxská doga, Brazilská fila, Bullmastif, Cane corso, Kanárská doga, Kavkazský pastevecký pes, Moskevský strážní pes, Neapolský mastin, Novofundlandský pes, Rotvajler, Velký švýcarský salašnický pes, Tibetská doga, Pyrenejský horský pes a další. Tato bouda je vhodná pro pejsky, kteří rádi pozorují okolí ze střechy,... Celý popis

Koupit za 6 000 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Luxusní psí bouda ve velikosti XL je ideální pro velké pejsky, jako jsou Anatolský pastevecký pes, Americký buldok, Argentinská doga, Beauceron, Bernardýn, Bernský salašnický pes, Bordeauxská doga, Brazilská fila, Bullmastif, Cane corso, Kanárská doga, Kavkazský pastevecký pes, Moskevský strážní pes, Neapolský mastin, Novofundlandský pes, Rotvajler, Velký švýcarský salašnický pes, Tibetská doga, Pyrenejský horský pes a další. Tato bouda je vhodná pro pejsky, kteří rádi pozorují okolí ze střechy, díky rovné střeše bez střešní krytiny. Je ideální pro umístění do kotce nebo na terasu. Bouda je kompletně zateplená po všech šesti stranách 4 cm izolací, což zajišťuje, že váš mazlíček nebude mít zima od podlahy. Vchod je vybaven zástěnou z měkčeného PVC, která brání úniku tepla v zimních měsících a eliminuje potřebu závětrné chodbičky. Odnímatelná střecha usnadňuje čištění interiéru. Bouda je vyrobena z kvalitních materiálů, jako jsou smrkové palubky (exteriér), OSB desky (vnitřní stěny), minerální vata (zateplení) a měkčené PVC (zástěna). Cena je uvedena bez nátěru, ale je možné provést různé úpravy a požadavky dle vašich přání.

Hlavní parametry:
- Velikost: XL (65 x 35 cm)
- Zateplení po všech 6 stranách 4 cm izolací
- Rovná střecha bez střešní krytiny
- Zástěna z měkčeného PVC v vchodu
- Odnímatelná střecha pro snadné čištění
- Materiály: smrkové palubky, OSB desky, minerální vata
- Možnost úprav dle požadavků zákazníka
Zobrazit více

Články odjinud