Pro nejmenší pejsky máme tu správnou boudičku! Tato útulná psí bouda ve velikosti XS je ideální pro plemena jako Cairn teriér, Jack Russell teriér nebo Yorkšírský teriér. Máte-li pejska, který rád pozoruje okolí ze střechy, tato bouda s rovnou střechou a bez střešní krytiny bude to pravé ořechové. Skvěle se hodí do kotce nebo na terasu, a díky zateplení po všech šesti stranách 4cm izolací se váš mazlíček bude mít v teple i v chladnějších dnech. Pro snadné čištění je bouda vybavena odnímatelnou střechou.... Celý popis

Koupit za 2 800 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro nejmenší pejsky máme tu správnou boudičku! Tato útulná psí bouda ve velikosti XS je ideální pro plemena jako Cairn teriér, Jack Russell teriér nebo Yorkšírský teriér. Máte-li pejska, který rád pozoruje okolí ze střechy, tato bouda s rovnou střechou a bez střešní krytiny bude to pravé ořechové. Skvěle se hodí do kotce nebo na terasu, a díky zateplení po všech šesti stranách 4cm izolací se váš mazlíček bude mít v teple i v chladnějších dnech. Pro snadné čištění je bouda vybavena odnímatelnou střechou. Materiály, ze kterých je bouda vyrobena, jsou pevné a kvalitní – smrkové palubky pro exteriér, OSB desky pro vnitřní stěny, minerální vata pro zateplení a zástěna z měkčeného PVC vstupu. Cena je uvedena bez nátěru, ale pokud máte speciální požadavky, neváhejte nám napsat!

Hlavní parametry:
- Velikost: XS
- Rozměr vchodu: 25 x 17,5 cm
- Materiál: smrkové palubky, OSB desky, minerální vata, měkčené PVC
- Zateplení: 4cm izolace po všech 6 stranách
- Bez střešní krytiny
- Odstranitelná střecha
- Ideální pro plemena: Cairn teriér, Jack Russell teriér, Yorkšírský teriér
Zobrazit více

Články odjinud