Pro obří plemena psů je tato XXL psí bouda skvělým útočištěm pro vašeho velkého čtyřnohého kamaráda. Bouda je speciálně navržena pro plemena jako například Bernštýnský salašnický pes, Pyrenejský horský pes nebo Cane corso, aby měli dostatek prostoru a pohodlí. Bouda je kompletně zateplená po všech šesti stranách 4cm izolací, aby váš pes měl vždy příjemnou teplotu uvnitř. V letních měsících lze snadno odstranit přepážku pro lepší cirkulaci vzduchu. Střecha je odnímatelná, což usnadňuje úklid a... Celý popis

Koupit za 11 600 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro obří plemena psů je tato XXL psí bouda skvělým útočištěm pro vašeho velkého čtyřnohého kamaráda. Bouda je speciálně navržena pro plemena jako například Bernštýnský salašnický pes, Pyrenejský horský pes nebo Cane corso, aby měli dostatek prostoru a pohodlí.

Bouda je kompletně zateplená po všech šesti stranách 4cm izolací, aby váš pes měl vždy příjemnou teplotu uvnitř. V letních měsících lze snadno odstranit přepážku pro lepší cirkulaci vzduchu. Střecha je odnímatelná, což usnadňuje úklid a udržování čistoty.

Materiály použité při výrobě boudy jsou kvalitní a odolné - exteriér je z smrkových palubek, vnitřní stěny jsou také z této dřeviny a zateplení tvoří minerální vata. Střešní krytina je součástí balení. Bouda je dodávána bez nátěru, ale možnost jakýchkoli úprav je samozřejmostí.

Díky rozměrům vchodu 73 x 45 cm je tato bouda ideální volbou pro vašeho velkého psa, který si zaslouží pohodlí a bezpečí.

Hlavní parametry:
- Velikost: XXL
- Zateplení po všech stranách 4cm izolací
- Odstranitelná přepážka pro lepší cirkulaci vzduchu
- Odnímatelná střecha pro snadný úklid
- Materiál: smrkové palubky a minerální vata
- Rozměry vchodu: 73 x 45 cm
Zobrazit více

Články odjinud