Pro vašeho velkého pejska hledáte dokonalé útočiště, kde se bude cítit jako vlastní pán? Pak je tato psí bouda ve velikosti L právě pro vás! Tato bouda je navržena pro psy větších plemen, jako jsou Němečtí ovčáci, Bernští salašničtí psi nebo Američtí buldočci. Bouda je kompletně zateplená po všech 6 stranách 4cm izolací, což zaručuje, že váš čtyřnohý kamarád bude mít vždy teplo a pohodlí. Pro snadné čištění je vybavena odnímatelnou střechou a v letních měsících lze snadno odstranit přepážku pro... Celý popis

Koupit za 9 200 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro vašeho velkého pejska hledáte dokonalé útočiště, kde se bude cítit jako vlastní pán? Pak je tato psí bouda ve velikosti L právě pro vás! Tato bouda je navržena pro psy větších plemen, jako jsou Němečtí ovčáci, Bernští salašničtí psi nebo Američtí buldočci.

Bouda je kompletně zateplená po všech 6 stranách 4cm izolací, což zaručuje, že váš čtyřnohý kamarád bude mít vždy teplo a pohodlí. Pro snadné čištění je vybavena odnímatelnou střechou a v letních měsících lze snadno odstranit přepážku pro lepší průvan.

Tato psí bouda je vyrobena z kvalitních materiálů, jako jsou smrkové palubky a minerální vata, což zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Navíc je možné provést jakékoli úpravy dle vašich přání.

Dopravu zajišťujeme prostřednictvím společnosti TOPTRANS nebo můžete využít osobního odběru v Babicích u Říčan.

Hlavní parametry:
- Velikost: L (56 x 30 cm)
- Zateplení 4cm izolací po všech 6 stranách
- Materiál: smrkové palubky, minerální vata
- Odolná a odnímatelná střecha
- Možnost úprav dle požadavků
- Doprava: TOPTRANS nebo osobní odběr
Zobrazit více

Články odjinud