Pro vašeho velkého psa je tato XL psí bouda jako stvořená! Už se nemusíte bát, že by váš mazlíček měl zimu od podlahy, protože celý domek je zateplený po všech šesti stranách 4cm izolací. Bouda je vybavena odnímatelnou střechou pro snadné čištění interiéru a má také přepážku, kterou lze v letních měsících jednoduše odstranit. Materiály použité při výrobě jsou kvalitní a odolné - exterier i vnitřní stěny jsou z masivních smrkových palubek a zateplení je z minerální vaty. Navíc, pokud máte speciální... Celý popis

Koupit za 10 500 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro vašeho velkého psa je tato XL psí bouda jako stvořená! Už se nemusíte bát, že by váš mazlíček měl zimu od podlahy, protože celý domek je zateplený po všech šesti stranách 4cm izolací. Bouda je vybavena odnímatelnou střechou pro snadné čištění interiéru a má také přepážku, kterou lze v letních měsících jednoduše odstranit. Materiály použité při výrobě jsou kvalitní a odolné - exterier i vnitřní stěny jsou z masivních smrkových palubek a zateplení je z minerální vaty. Navíc, pokud máte speciální požadavky nebo úpravy, neváhejte nám napsat a rádi se vám pokusíme vyjít vstříc.

Hlavní parametry:
- Velikost: XL
- Rozměry vchodu: 64,5 x 35 cm
- Materiál: smrkové palubky, minerální vata
- Zateplení: 4 cm izolace po všech 6 stranách
- Odstranitelná střecha pro snadné čištění
- Možnost úprav dle vašich požadavků
Zobrazit více

Články odjinud