Plastová bouda pro psy je skvělým řešením pro venkovní odpočinek vašeho čtyřnohého kamaráda. S rozměry 59 x 73 x 53 cm poskytuje dostatek prostoru pro menší a střední psy, kteří si zde mohou pohodlně odpočinout nebo schovat se před nepřízní počasí. Díky odolnému plastovému materiálu je bouda odolná vůči povětrnostním vlivům a snadno se udržuje čistá. Design boudy je jednoduchý a elegantní, skvěle zapadne do každé zahrady či terasy. Vašemu psímu parťákovi tak můžete zajistit pohodlí a bezpečí i venku!... Celý popis

Koupit za 2 037 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Plastová bouda pro psy je skvělým řešením pro venkovní odpočinek vašeho čtyřnohého kamaráda. S rozměry 59 x 73 x 53 cm poskytuje dostatek prostoru pro menší a střední psy, kteří si zde mohou pohodlně odpočinout nebo schovat se před nepřízní počasí. Díky odolnému plastovému materiálu je bouda odolná vůči povětrnostním vlivům a snadno se udržuje čistá. Design boudy je jednoduchý a elegantní, skvěle zapadne do každé zahrady či terasy. Vašemu psímu parťákovi tak můžete zajistit pohodlí a bezpečí i venku!

Hlavní parametry:
- Materiál: plast
- Rozměry: 59 x 73 x 53 cm (š x l x v)
- Určeno pro menší a střední psy
- Odolné vůči povětrnostním vlivům
- Snadná údržba
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ferplast
Materiál plastové
Výška 26.6 cm
Šírka 66.8 cm

Články odjinud